סיב אופטי סינגל מוד SC-LC 9/125Micron

תמונה סיב אופטי  סינגל מוד SC-LC 9/125Micron
מגשר אופטי SC-LC סינגלמוד. קוטר ליבה: 9 מיקרון. קוטר מעטפת פנימית: 125 מיקרון. סוג מעטפת חיצונית: OFNR. ניתן להשיג במגוון אורכים מ 2 מטר ועד ל 30 מטר.


סיב אופטי FC-FC סינגלמוד 9/125

תמונה סיב אופטי FC-FC סינגלמוד 9/125
מגשר אופטי FC-FC סינגלמוד. מחברי PC. קוטר ליבה: 9 מיקרון. קוטר מעטפת פנימית: 125 מיקרון. סוג מעטפת חיצונית: OFNR. ניתן להשיג במגוון אורכים מ 0.5 מטר ועד ל 30 מטר.


סיב אופטי סינגלמוד LC-LC 9/125

תמונה סיב אופטי סינגלמוד LC-LC 9/125
מגשר אופטי LC-LC סינגלמוד. קוטר ליבה: 9 מיקרון. קוטר מעטפת פנימית: 125 מיקרון. סוג מעטפת חיצונית: OFNR. ניתן להשיג במגוון אורכים מ 2 מטר ועד ל 30 מטר. דגם: