FS COM

טרנסיבר אופטי 850nm 300m 10GBASE-SR SFP. תואם Intel

תמונה טרנסיבר אופטי 850nm 300m 10GBASE-SR SFP. תואם Intel
מחבר טרנסיבר אופטי בממשק חיבור +SFP תואם אינטל. תומך המהירות 10GBASE. עובר סיבים אופטיים מולטימוד.


סיב אופטי OM3 LC-LC מולטימוד 50/125

תמונה סיב אופטי  OM3 LC-LC מולטימוד 50/125
מגשר אופטי LC-LC OM3. קוטר ליבה: 50 מיקרון. קוטר מעטפת פנימית: 125 מיקרון. סוג מעטפת חיצונית: OFNR. צבע הכבל טורקיז. ניתן להשיג במגוון אורכים מ 0.5 מטר ועד ל 30 מטר. דגם: OM3LC-LCXM


סיב אופטי OM3 LC-SC מולטימוד 50/125

תמונה סיב אופטי OM3 LC-SC מולטימוד 50/125
מגשר אופטי LC-SC OM3. קוטר ליבה: 50 מיקרון. קוטר מעטפת פנימית: 125 מיקרון. סוג מעטפת חיצונית: OFNR. צבע הכבל טורקיז. ניתן להשיג במגוון אורכים מ 0.5 מטר ועד ל 30 מטר. דגם: OM3LC-LCXM


סיב אופטי OM4 LC-LC מולטימוד 50/125 במגוון אורכים

תמונה סיב אופטי OM4 LC-LC מולטימוד 50/125 במגוון אורכים
מגשר אופטי LC-LC OM4. קוטר ליבה: 50 מיקרון. קוטר מעטפת פנימית: 125 מיקרון.


סיב אופטי OM4 בעל מחברי MPT נ-נ באורך 2 מטר

תמונה סיב אופטי OM4 בעל מחברי MPT נ-נ באורך 2 מטר
מגשר אופטי בעל 12 סיבים אופטיים באורך 2 מטר. OM4 בעל מחברי MPT נ-נ. מתאים לתקשורת של 40G.


סקוטץ' סרט לליפוף ואיגוד כבלים בצבע שחור באורך 25 מטר

תמונה סקוטץ' סרט לליפוף ואיגוד כבלים בצבע שחור באורך 25 מטר
סרט סקוטץ' בצבע שחור לסידור ואיגוד כבלים מסוגים שונים. אורך: 25 מטר. דגם: 61882.


סקוטץ' סרט לליפוף ואיגוד כבלים צבעוני באורך 25 סנטימטר

תמונה סקוטץ' סרט לליפוף ואיגוד כבלים צבעוני באורך 25 סנטימטר
סרט סקוטץ' בצבעים שונים לסידור ואיגוד כבלים מסוגים שונים. אורך: 25 סנטימטר. דגם: 29015.