MultiMode OM3 LC-LC

View as Grid List

מגשר אופטי OM3 LC-LC MultiMode באורך 1 מטר

OM3LC-LC 1M
מגשר אופטי OM3 LC-LC באורך 1 מטר, סוג מעטפת חיצונית: LSZH (אינו פולט רעלים).
Call for pricing

מגשר אופטי OM3 LC-LC MultiMode באורך 2 מטרים

OM3LC-LC 2M
מגשר אופטי OM3 LC-LC באורך 2 מטרים, סוג מעטפת חיצונית: LSZH (אינו פולט רעלים).
Call for pricing

מגשר אופטי OM3 LC-LC MultiMode באורך 3 מטרים

OM3LC-LC 3M
מגשר אופטי OM3 LC-LC באורך 3 מטרים, סוג מעטפת חיצונית: LSZH (אינו פולט רעלים).
Call for pricing

מגשר אופטי OM3 LC-LC MultiMode באורך 0.5 מטר

OM3LC-LC 0.5M
מגשר אופטי OM3 LC-LC באורך 0.5 מטר, סוג מעטפת חיצונית: LSZH (אינו פולט רעלים).
Call for pricing

מגשר אופטי OM3 LC-LC MultiMode באורך 15 מטרים

OM3LC-LC 15M
מגשר אופטי OM3 LC-LC באורך 15 מטרים, סוג מעטפת חיצונית: LSZH (אינו פולט רעלים).
Call for pricing

מגשר אופטי OM3 LC-LC MultiMode באורך 10 מטרים

OM3LC-LC 10M
מגשר אופטי OM3 LC-LC באורך 10 מטרים, סוג מעטפת חיצונית: LSZH (אינו פולט רעלים).
Call for pricing

מגשר אופטי OM3 LC-LC MultiMode באורך 5 מטרים

OM3LC-LC 5M
מגשר אופטי OM3 LC-LC באורך 5 מטרים, סוג מעטפת חיצונית: LSZH (אינו פולט רעלים).
Call for pricing

מגשר אופטי OM3 LC-LC MultiMode באורך 20 מטרים

OM3LC-LC 20M
מגשר אופטי OM3 LC-LC באורך 20 מטרים, סוג מעטפת חיצונית: LSZH (אינו פולט רעלים).
Call for pricing

מגשר אופטי OM3 LC-LC MultiMode באורך 30 מטרים

OM3LC-LC 30M
מגשר אופטי OM3 LC-LC באורך 30 מטרים, סוג מעטפת חיצונית: LSZH (אינו פולט רעלים).
Call for pricing