MultiMode OM3

הצג בעמוד

מגשר אופטי OM3 LC-SC MultiMode באורך 1 מטר

OM3LC-SC 1M
כבל אופטי MULTIMODE OM3 DUPLEX באורך 1 מטר עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצה אחד ו-SC בקצה השני.
התקשר לקבלת מחיר

מגשר אופטי OM3 LC-SC MultiMode באורך 0.5 מטר

OM3LC-SC 0.5M
כבל אופטי MULTIMODE OM3 DUPLEX באורך 0.5 מטר עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצה אחד ו-SC בקצה השני.
התקשר לקבלת מחיר

מגשר אופטי OM3 LC-LC MultiMode באורך 1 מטר

OM3LC-LC 1M
מגשר אופטי OM3 LC-LC באורך 1 מטר, סוג מעטפת חיצונית: LSZH (אינו פולט רעלים).
התקשר לקבלת מחיר

מגשר אופטי OM3 LC-SC MultiMode באורך 2 מטרים

OM3LC-SC 2M
כבל אופטי MULTIMODE OM3 DUPLEX באורך 2 מטרים עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצה אחד ו-SC בקצה השני.
התקשר לקבלת מחיר

מגשר אופטי OM3 LC-LC MultiMode באורך 2 מטרים

OM3LC-LC 2M
מגשר אופטי OM3 LC-LC באורך 2 מטרים, סוג מעטפת חיצונית: LSZH (אינו פולט רעלים).
התקשר לקבלת מחיר

מגשר אופטי OM3 LC-SC MultiMode באורך 3 מטרים

OM3LC-SC 3M
כבל אופטי MULTIMODE OM3 DUPLEX באורך 3 מטרים עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצה אחד ו-SC בקצה השני.
התקשר לקבלת מחיר