מגשר אופטי OM3 LC-LC MultiMode באורך 1 מטר

קוטר ליבה: 50 מיקרון
עובי הכבל 2×4 מ”מ.
אורך הכבל 1 מטר.
צבע הכבל טורקיז
קוטר מעטפת פנימית: 125 מיקרון.

 

זמין באורכים:

0.5 מטר.
1.0 מטר.
2.0 מטר.
3.0 מטר.
5.0 מטר.
10.0 מטר.
15.0 מטר.
20.0 מטר.
30.0 מטר.

מגשר אופטי OM3 LC-LC באורך 1 מטר, סוג מעטפת חיצונית: LSZH (אינו פולט רעלים).

תיאור

קוטר ליבה: 50 מיקרון
עובי הכבל 2×4 מ”מ.
אורך הכבל 1 מטר.
צבע הכבל טורקיז
קוטר מעטפת פנימית: 125 מיקרון.

 

זמין באורכים:

0.5 מטר.
1.0 מטר.
2.0 מטר.
3.0 מטר.
5.0 מטר.
10.0 מטר.
15.0 מטר.
20.0 מטר.
30.0 מטר.

חזרו אלי בקשר למוצר זה

סנן מוצרים

יצרן
גודל מסך
גודל אחסון
אורך
תצוגה
חיבורים נוספים
זיכרון RAM
מעבד
חיבור
ספק כח
תאימות
ביטול רעשים
מיקרופון

סנן מוצרים לפי

יצרן
גודל מסך
גודל אחסון
אורך
תצוגה
צבע
חיבורים נוספים
זיכרון RAM
מעבד
עיצוב האוזניות
סוג דיסק
חיבור
ספק כח
תאימות
מיקרופון
ביטול רעשים
דילוג לתוכן