מגשר אופטי OM3 LC-SC MultiMode באורך 3 מטרים

מפרט :
קוטר ליבה : 50 מיקרון. 
קוטר מעטפת פנימית : 125 מיקרון.
אורך הכבל : 3 מטרים
תקשורת : Duplex.
סוג המחברים : LC-SC/UPC. 
מעטפת חיצונית : OFNR.
 
ניתן להשיג באורכים:
0.5 מטר.
1.0 מטר.
2.0 מטרים.
3.0 מטרים.
5.0 מטרים.
6.0 מטרים.
8.0 מטרים.
10.0 מטרים.
15.0 מטרים.
20.0 מטרים.
30.0 מטרים.

כבל אופטי MULTIMODE OM3 DUPLEX באורך 3 מטרים עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצה אחד ו-SC בקצה השני.

תיאור

מפרט :
קוטר ליבה : 50 מיקרון. 
קוטר מעטפת פנימית : 125 מיקרון.
אורך הכבל : 3 מטרים
תקשורת : Duplex.
סוג המחברים : LC-SC/UPC. 
מעטפת חיצונית : OFNR.
 
ניתן להשיג באורכים:
0.5 מטר.
1.0 מטר.
2.0 מטרים.
3.0 מטרים.
5.0 מטרים.
6.0 מטרים.
8.0 מטרים.
10.0 מטרים.
15.0 מטרים.
20.0 מטרים.
30.0 מטרים.

חזרו אלי בקשר למוצר זה

סנן מוצרים

יצרן
גודל מסך
גודל אחסון
אורך
תצוגה
חיבורים נוספים
זיכרון RAM
מעבד
חיבור
ספק כח
תאימות
ביטול רעשים
מיקרופון

סנן מוצרים לפי

יצרן
גודל מסך
גודל אחסון
אורך
תצוגה
צבע
חיבורים נוספים
זיכרון RAM
מעבד
עיצוב האוזניות
סוג דיסק
חיבור
ספק כח
תאימות
מיקרופון
ביטול רעשים
דילוג לתוכן