מחבר טרנסיבר אופטי +SFP מולטימוד 850nm 300m

מחבר טרנסיבר אופטי בממשק חיבור +SFP המאפשר לחבר סיבים אופטיים מסוג LC ישירות לשקע +SFP.
הטרנסיבר תואם לכל יצרני רכיבי התקשורת מלבד מוצרי HP וסיסקו.
שקע +SFP הוא חיבור להעברת נתונים בקצב מהיר שיועד בעיקר על מנת לחבר בין התקנים כמו:
מתגי תקשורת, מערכות גיבוי, שרתים וכדומה. שקע +SFP.
 
מפרט:
תואם לכל יצרני רכיבי התקשורת מלבד HP וסיסקו.
חיבור LC אופטי בכניסה, חיבור +SFP זכר ביציאה.
תמיכה בקצב נתונים 10Gbps.
רוחב גל: 850nm
תומך בפרוטוקול: MSA. 
טווח מרחק כבל אופטי מקסימלי: 300 מטר בסיס אופטי מסוג OM3.
תמיכה ב DUPLEX Multimode.
פעולת ניתוק וחיבור חמה.

 

 
 

  

מחבר טרנסיבר בממשק חיבור +SFP המאפשר חיבור של סיב אופטי מסוג LC תומך 10G, תואם לכל יצרני רכיבי התקשורת מלבד מוצרי HP ו-Cisco

מק"ט זרם ישר: SFP-10G-MM קטגוריות , ,

תיאור

מחבר טרנסיבר אופטי בממשק חיבור +SFP המאפשר לחבר סיבים אופטיים מסוג LC ישירות לשקע +SFP.
הטרנסיבר תואם לכל יצרני רכיבי התקשורת מלבד מוצרי HP וסיסקו.
שקע +SFP הוא חיבור להעברת נתונים בקצב מהיר שיועד בעיקר על מנת לחבר בין התקנים כמו:
מתגי תקשורת, מערכות גיבוי, שרתים וכדומה. שקע +SFP.
 
מפרט:
תואם לכל יצרני רכיבי התקשורת מלבד HP וסיסקו.
חיבור LC אופטי בכניסה, חיבור +SFP זכר ביציאה.
תמיכה בקצב נתונים 10Gbps.
רוחב גל: 850nm
תומך בפרוטוקול: MSA. 
טווח מרחק כבל אופטי מקסימלי: 300 מטר בסיס אופטי מסוג OM3.
תמיכה ב DUPLEX Multimode.
פעולת ניתוק וחיבור חמה.

 

 
 

  

חזרו אלי בקשר למוצר זה

סנן מוצרים

יצרן
גודל מסך
גודל אחסון
אורך
תצוגה
חיבורים נוספים
זיכרון RAM
מעבד
חיבור
ספק כח
תאימות
ביטול רעשים
מיקרופון

סנן מוצרים לפי

יצרן
גודל מסך
גודל אחסון
אורך
תצוגה
צבע
חיבורים נוספים
זיכרון RAM
מעבד
עיצוב האוזניות
סוג דיסק
חיבור
ספק כח
תאימות
מיקרופון
ביטול רעשים
דילוג לתוכן